zemio
← Back to listings
1 / 7

Description

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz sypialni z antresolą. Mieszkanie wolne od lipca. Znajduje się przy ul. Kawiory, w kamienicy na poddaszu. Plusem mieszkania jest brak czynszu administracyjnego także opłaty to odstępne dla właściciela 2800 zł plus media wg. zużycia (gaz, woda, prąd).

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates