zemio
← Back to listings
1 / 10

Description

OFERTA OD WŁAŚCICIELA Wynajmę OD 1-go LIPCA wygodne, jasne i przestronne mieszkanie 50m świeżo po remoncie (w tym wymiana całej kuchni i sprzętów AGD - wszystko nowe) w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wysłouchów (pinezka wskazuje dokładne położenie) na 2 piętrze bez windy. Lokal składa się z 2 pokoi: sypialnia i przestronny salon z połączoną kuchnią. W salonie bardzo POJEMNE SZAFY wymiarów 300x60x236 dł.gł.wys. Rozkładana kanapa, biurko do pracy zdalnej, telewizor ze smart tv. W sypialni łóżko wym. 160x200, wygodny materac gr.23 . Łazienka z wanną i natryskiem. Wygodna kuchnia z wyspą, płyta indukcyjna, duży zlew z baterią z wysuwaną wylewką, zmywarka, lodówka z zamrażarką. Mały balkonik. Widok z okien na zieleń, cisza i spokój. Zdjęcia bez retuszu, oddają faktyczny stan mieszkania ze wszystkim co się na nich znajduje. Pod blokiem mały pawilon handlowy a w nim m.in. piekarnia (ciepłe bułeczki rano w zasięgu ręki) spożywczy, bardzo dobrze zaopatrzony warzywniak, zawsze świeże warzywa i owoce i drogeria z niemieckimi i włoskimi artykułami kosmetycznymi i domową chemią gospodarczą. W odległości 100m od bloku bar mleczy z pysznymi, domowymi obiadami. Około 200m od bloku galeria Dekada, alejki rowerowe i spacerowe z ławkami, dalej LIDL, stacja SHELL i Mc'Donalds. Bez wątpienia największym atutem jest lokalizacja. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z miastem (autobusy i pętla tramwajowa na Witosa), bardzo bliski wyjazd na autostradę, drogi wylotowe i obwodnicę. Wokół bogata infrastruktura handlowo usługowa. W bloku nie ma gazu! Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania nie przynależy prywatne miejsce parkingowe, ale gwarantuję, że nie ma problemu z parkowaniem wokół bloku - zawsze jest miejsce. Mieszkanie przeznaczone dla MAX 2 dorosłych osób niepalących. Dopuszczam możliwość obecności psiowych pupili pod pewnymi warunkami. OPŁATY -3200 najem -695 czynsz (w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie) -dodatkowo prąd wg zużycia Wymagana kaucja zwrotna 4000 zł i wykupienie OC Najemcy w kwocie około 100zł za cały rok. Zapraszam do kontaktu :) (proszę dzwonić od pon-pt po 16-stej. W weekendy cały dzień, nie pisać wiadomości na portalu, gdy nie odbieram proszę zostawić imienną wiadomość SMS - zawsze oddzwonię) Angela

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates