Description
<p>Wynajmę mieszkanie bezpośrednio! Dwupokojowe, przestronne mieszkanie na Śródmiesciu przy ul. Norberta Barlickiego dla 2-4 osób.</p><p></p><p>Mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy, dwustronne, w cichej okolicy. Doskonała lokalizacja! Komunikacja miejska (tramwaj, autobus) 200m, obok sklepy: Biedronka, Rossmann, warzywniaki, piekarnie.</p><p></p><p>Ogrzewanie gazowe, plastikowe okna, nowe instalacje, zadbana klatka, wyremontowana, ocieplona elewacja.</p><p></p><p>Powierzchnia ok. 61 mkw, układ mieszkania:</p><p>- 1 pokój 17mkw (umeblowany na sypialnię)</p><p>- 2 pokój 23mkw! (sypialnia dla 2 osób, lub na salon)</p><p>- balkon 3mkw (do 2. pokoju, ew. palenie na balkonie)</p><p>- przedpokój 6mkw</p><p>- kuchnia 8mkw (wyposażona w AGD, z pralką i zmywarką, kuchenką)</p><p>- łazienka 4mkw</p><p>- piwnica</p><p></p><p>Cena: 2950 zł za miesiąc + opłaty</p><p>Opłaty: czynsz, woda, śmieci, gaz i prąd według zużycia wszystko ok. 700-1000zł na 2-4 osoby.</p><p></p><p>Szukamy porządnych lokatorów do długoterminowego wynajmu. Mieszkanie dostępne od 30 czerwca. Oglądanie mieszkania w niedzielę 30.06 po uzgodnieniu. Michał. Agencjom i pośrednikom zdecydowanie dziękujemy.</p>
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.