Description
Do wynajęcia od zaraz jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², pierwszy najem po remoncie, zlokalizowane przy ul. Prądzyńskiego 9 we Wrocławiu. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy, Idealne dla singla, studenta lub pary ceniącej bliskość centrum i dobrą komunikację.<br /> Nie akceptujemy zwierząt. <br /> Ogrzewanie w mieszkaniu jest elektryczne, ale są bardzo energo oszczędne grzejniki. Więc nie ma się co bać. <br /> <br /> Układ mieszkania:<br /> • Salon z aneksem kuchennym: Przestronny, w pełni umeblowany i wyposażony w niezbędny (nowy)sprzęt AGD pikarnik i lodówka, czajnik, oraz stół z krzesłami. <br /> • Osobna sypialnia z dużym łóżkiem i dwu i pół metrową szafą<br /> • Łazienka: z prysznicem i pralką.<br /> • Przedpokój: Z siedziskiem i szafą na przechowywanie.<br /> •do dyspozycji jest również komórka w piwnicy ok 3 m2 <br /> •jeśli chodzi o parking to jest podwórko na którym nie ma problemu postawić samochodu<br /> <br /> Lokalizacja:<br /> Mieszkanie znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym:<br /> • Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe (szybki dojazd do Placu Grunwaldzkiego i Rynku).<br /> • W okolicy liczne sklepy (Żabka, Biedronka), kawiarnie oraz tereny spacerowe nad Oławą.<br /> • Dworzec Główny w zasięgu 20-minutowego spaceru.<br /> Koszty miesięczne:<br /> <br /> -czynsz najmu 2200 zł<br /> -czynsz administracyjny ok. 450/500 zl<br /> -prąd rozliczany według zużycia.<br /> Średnio ok. 350 zł miesięcznie<br /> (ok. 150 zł w lecie / ok. 550 zł w sezonie grzewczym) <br /> -pełne opłaty w okresie roku za miesiąc to szacowane ok.3000/3100 zł, zależne od zuzycia prądu <br /> -internet (we własnym zakresie, można podlaczyc światłowód)<br /> -kaucja zwrotna 3000 zł<br /> <br /> Mieszkanie jest dostępne od zaraz.<br /> Wyposażone we wszystkie niezbedne rzeczy takie jak sztućce, talerze, szklanki, garnki itp, agd odkurzacz, suszarka, żelazko, deska, schodki do szafy, wieszaki, mop itp <br /> Proszę kontaktować się telefonicznie, lub tu na OLX. Jeśli nie odbiore, to znaczy ze jestem w pracy i poproszę o sms :)
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.