Description
Wynajmę przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na nowym osiedlu przy ulicy Obornickiej.<br /> Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest dostępne od 01.09.2026.<br /> Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD i RTV (Telewizor 65cali Samsung QLED, lodówka z zamrażarką Samsung, zmywarka Electrolux, płyta indukcyjna Electrolux, piekarnik elektryczny Amica, okap, pralko-suszarka LG).<br /> W sypialni duże łóżko 160x200 z dwustronnym materacem piankowym BENET oraz szafa na wymiar pod zabudowę. Rolety zaciemniające na każdym oknie zamówione na wymiar.<br /> W przedpokoju znajduje się duża zabudowana szafa na wymiar.<br /> <br /> W salonie z aneksem kuchennym znajduje się biurko z elektrycznie regulowaną wysokością oraz fotel biurowy.<br /> Mieszkanie było wykańczane pode mnie a nie na wynajem, dlatego dbałem o jakość i detale. Mieszkałem w nim od nowości przez ostatnie 3lata. Następnie było teraz wynajmowane przez 2 lata.<br /> Układ pomieszczeń:<br /> - Salon z aneksem kuchennym 26 m2 - wyjście na balkon<br /> - Sypialnia 10,5 m2 - wyjście na balkon<br /> - Łazienka 4,1 m2<br /> - Przedpokój 5,5m2<br /> - balkon typu loggia - 7,2m2<br /> - istnieje możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym - dodatkowo płatne 250zł<br /> Koszty najmu:<br /> - Czynsz najmu: 2900 PLN<br /> - Czynsz administracyjny i media: 740 zł (w tym ogrzewanie, ciepła i zimna woda)<br /> - Prąd zaliczkowo wg zużycia : ok 150-170 zł<br /> - Kaucja 4000 PLN<br /> - Umowa na rok z możliwością przedłużenia, dwu miesięczny okres wypowiedzenia<br /> <br /> - Mieszkanie dla singla lub pary <br /> <br /> - Dostępne od 01.09.2026 <br /> <br /> LOKALIZACJA:<br /> Nowoczesne, zielone, spokojne osiedle.<br /> - Wrocław - ul. Obornicka 87d (osiedle Nowe Miasto Różanka)<br /> - Przystanki komunikacji:<br /> przystanek Kępińska oraz Bezpieczna linie: 103, 602, K, 132, 129, 142<br /> przystanek tramwajowy Kępińska linie: 1, 7<br /> - Marino - 2 km,<br /> - Sklepy i usługi w pobliżu: dwa Lidle, dwie żabki, piekarnia, salon kosmetyczny, studio fitnes, dentysta, Biedronka, Aldi, Rossmann, trzy apteki<br /> - w okolicy stacja paliw Shell i Orlen<br /> <br /> <br /> <br /> Zapraszam do kontaktu osoby niepalące i dbające o porządek.
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.