zemio
← Back to listings
1 / 10

Description

<p>Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Czartoryskiego,które idealnie sprawdzi się dla pary,singla ceniącego przestrzeń,lub kogoś kto pracuje w trybie Home Office.Jest to mieszkanie w którym po prostu dobrze się mieszka.Słoneczne i komfortowe.</p><p>Znajdziesz w nim: </p><ul><li>salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym z kanapą i stołem,przy którym zjesz wygodnie obiad lub rozstawisz laptopa.</li><li>sypialnię z pojemną szafą i lustrem </li><li>łazienkę z pralką i wanną</li><li>balkon 4,5 m2 z fajnym widokiem na zachody słońca zimą,na którym możesz trzymać rower (chociaż w budynku jest rowerownia)</li></ul><p>Mieszkanie znajduje się na V piętrze.Okna wychodzą na południe, na wewnętrzny dziedziniec,dzięki czemu jest tu cicho i słonecznie.</p><p>Okolica:</p><ul><li>do najbliższego przystanku (tramwaj,autobus) dojdziesz w 5 minut</li><li>dogodny dojazd do centrum Wrocławia, autostrady A8, drogi ekspresowej S5 i obwodnicy śródmiejskiej sprawi że nie tracisz czasu na stanie w korkach</li><li>Żabka na wyciągnięcie ręki,blisko Centrum handlowe Marino, w niedalekiej odległości Centra handlowe Korona i Młyn.</li><li>dostęp do wyposażonego Fitness (siłowni )w budynku w cenie najmu -idealne miejsce na reset po pracy</li><li>bezpłatny parking przy bloku tylko dla mieszkańców,wjazd na pilot (dostaniesz 2 piloty).</li><li>na poziomie -1 przechowalnia rowerów-wjedziesz tam windą</li><li>osiedle z ochroną- monitoring wizyjny.</li></ul><p>Czynsz najmu: 2700zł</p><p>Czynsz administracyjny + woda i ogrzewanie ( wg zużycia)-ok.470 zł + prąd( wg zużycia)</p><p>Kaucja 3500zł -zwrotna </p><p>Jestem wynajmującym, który szanuje Twoją prywatność.</p><p>Szukam osób dbających o czystość,niepalących w mieszkaniu,bez zwierząt i szanujących przestrzeń.</p><p>Zapraszam do kontaktu.Zadzwoń lub napisz.</p><p></p><p></p><p></p>

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates