Description
30m², balkon, dostępne od 1 czerwca. Mieszkanie: Łóżko 160 z przechowywaniem, telewizor OLED, zmywarka, pralka, w pełni wyposażona kuchnia (garnki, sztućce, szklanki itp.). Ładny widok z balkonu. Mieszkam tu od 2 lat - właściciele i sąsiedzi bardzo w porządku. Lokalizacja: Bez wychodzenia z osiedla: Lidl, Żabka, Rossmann, Orlen, Poczta, piekarnia, pizzeria, sushi, dwie kawiarnie, drukarnia, Duży Ben, Pilates, Silver Cat Pole Dance. Tramwaj białucha + tramwaj na Mistrzejowice, jeśli skończą. Dodatkowo: Możliwy wynajem miejsca parkingowego (ograniczona liczba miejsc pod blokiem) oraz cesja Internetu. Warunki: Osoby niepalące, bez zwierząt. Prywatne są tylko: biurko, obrazki, kwiaty. Reszta zostaje. Oglądanie po umówieniu się: Sobota 17 maja 24-30 maja Kontakt do właścicieli przekażę po obejrzeniu mieszkania. W razie braku odpowiedzi proszę o SMS - oddzwonię. Pośrednikom dziękuję.
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.