zemio
← Back to listings
1 / 1

Description

Bez prowizji ! Na wynajem mieszkanie 2 pok 37 m . Mieszkanie po remoncie są nowe ściany , gładzie , podłogi , drzwi , meble kuchenne , nowe AGD lampy itp Położone w cichej i zielonej części Wrocławia przy Magnilia park . Ul Kwiska 61 , 4 piętro w bloku jest winda . W mieszkaniu jest duży balkon rozciągający się przez całe mieszkanie . Mieszkanie przeznaczone dla 1do 3 osób bez zwierząt i małych dzieci . Do mieszkania przynależy piwnica . Na zdjęciach wszystkiego nie widać ale będą firanki zasłonki itp . Zaliczka na prąd - 100 zł Internet tv - 50 zł

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates