Description
WYNAJMĘ Mieszkanie samym w CENTRUM Wrocławia NAJWIĘKSZYM ATUTEM TEGO MIESZKANIA JEST JEGO LOKALIZACJA. 700m w linii prostej do rynku. 10 min spacerkiem do pkp lub pks. PRZYSTANKI POD SAMYM NOSEM, nie trzeba doginać kilometrami i w ziemie czekać na autobus. Garaż pod nosem. Ponadto, jak ktoś sobie życzy, nie musi w ogóle z niej korzystać bo w zasadzie wszystko co trzeba ma w zasięgu ręki. Galeria Wrocławia dosyć dobrze wyposażona, Market Aldi pod nosem, sklep Żabka jest także w Bloku, więc w kapciach można w zasadzie robić zakupy. Pokój dostępny od 29.06.2026-NOWE BUDOWNICTWO. Mieszkanie jest ciepluktie, budynek porządnie ocieplony, nowiutkie instalacje, w zimie nie marzniemy. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane, jak coś zabraknie to dokupimy. Teren zamknięty, bramy na pilota, kamery, parking, doskonała lokalizacja-centrum Wrocławia. Łazienka w kaflach, prysznic-niedawno wymieniony na nowy, umywalka, pralka, kompakt. W kuchni meble, kuchenka, lodówka, stół i krzesła. Pokoje są umeblowane ciemne panele na podłogach. Duża biała szafa w pokoju z balkonem i biurko, kanapa, telewizja kablowa, szybki internet, biurko w każdym pokoju. Pokoje bardzo jasne, z przestrzennymi oknami. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą, więc jeśli coś to dwa pięterka i jesteś w mieszkaniu. Do ceny doliczyć należy liczniki (prąd i Internet). Zdjęcia w załączeniu. BEZ POŚREDNIKÓW! Oglądanie możliwe po wcześniejszym ustaleniu terminu. Proszę tylko prywatne ogłoszenia. ZAPRASZAM!
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.