Description
<p>Witam,</p><p>Mam do wynajęcia świeżutkie mieszkanie – poprzedni wynajmujący, który wynajął to mieszkanie świeżo po remoncie 2 lata temu zwalnia od lipca!</p><p>Kawalerka wydzielona na około 32 m2.</p><p>Na wyposażeniu w mieszkaniu wszystko łącznie z Internetem. </p><p>Kuchnia, łazienka, wc, garderoba</p><p>Na zdjęciu nr dwa układ mieszkania </p><p>Państwu nadużywającym alkohol, używki dziękuję - w razie zatajenia szybko się pożegnamy. </p><p>Palący - na zewnątrz zachowując czystość po sobie. </p><p>Obowiązuje porządek na mieszkaniu</p><p>Ludzi sympatycznych zapraszam.</p><p>Miejsce postojowe niedaleko na parkingu przy parku (50m) z reguły wolne. </p><p>Wszystko pod ręką - sklepy żabka, lewiatan, Lidl, biedronka, przystanek autobusowy i tramwajowy, kościół, dwa parki widoczne przez okno.</p><p>Zapraszam do kontaktu</p><p>Tomek.</p>
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.