zemio
← Back to listings
1 / 7

Trust signalsVerified

Description

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m². Znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanym budynku. Mieszkanie jest w spokojnej okolicy, a mimo to obok centrum. Adres to ul. Gromadzka 16. Jest bardzo przestronne, salon ma 20m2. Jego ekspozycja to południowy zachód, więc nie siedzimy cały dzień w cieniu, a słońce wpada cały czas do środka:)<br /> <br /> Z udogodnień w mieszkaniu jest oczywiście w cenie pełne wyposażenie (pralka, zmywarka, płyta indukcyjna, dekoder z TV, Netflix, lodówka oraz wszystkie niezbędne meble). <br /> Do tego w cenie jest parking do dyspozycji, a strefa parkowania na ulicy jest bezpłatna. <br /> Dodatkowo w cenie jest komórka lokatorska zamykana na klucz, oraz mała siłownia, w której jest worek bokserski oraz ławka treningowa ze sztangą. <br /> Przed budynkiem jest trawnik (ogrodzony), z którego można śmiało korzystać. <br /> <br /> Do przystanku tramwajowego jest niecałe 400 metrów (maksymalnie 5min). Inny przystanek w odległość 500 metrów. <br /> <br /> Cena to <br /> -czynsz: 2650, <br /> oraz media+ mała opłata administracyjna: 650zł (media wg zużycia natomiast zreguły to tyle wychodziło sumarycznie). <br /> A więc łącznie około 3300 całość. <br /> <br /> Nie mam pośredników, to mój budynek więc wszystko jest do dogadania. <br /> Kaucja wynosi 3000zł. <br /> <br /> Mieszkanie zwalnia się 31.06, nie wyślę narazie więcej zdjęć ani nie zaproszę państwa na oględziny przed tą datą, bo cenię komfort i prywatność lokatora, który jeszcze u nas mieszka (chyba że wyjdzie szybciej). <br /> <br /> Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu,<br /> Michał.

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates