zemio
← Back to listings
1 / 8

Trust signalsWorth checking

Description

Wynajmę piękną, funkcjonalną, bardzo przytulną i ciepłą kawalerkę w bardzo zadbanej, kameralnej i czystej kamienicy na Salwatorze. Mieszkanie zostało świeżo wyremontowane, urządzone w stylu skandynawskim oraz podzielone na dwie strefy: dzienną z aneksem kuchennym oraz nocną z dużym, komfortowym łóżkiem z wygodnym materacem. <br /> W części dziennej znajduje się rozkładana, skórzana sofa, wygodny fotel, stół z krzesłami, komoda vintage, regał oraz telewizor. Kuchnia - oprócz podstawowym sprzętów, jak lodówka z zamrażalnikiem, kuchenką z piekarnikiem, zmywarką, okapem, została wyposażona także w kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy, czajnik, dwa duże komplety garnków. Pralka mieści się w łazience, gdzie także jest duży prysznic. W przedpokoju jest duża szafa w zabudowie oraz pojemny regał, jak również wieszak na ubrania. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i przestronne. <br /> <br /> Kamienica przeszła generalny remont w 2008 roku, zostały dobudowane dwa piętra oraz zainstalowana została winda. Ogrzewanie gazowe ze wspólnej kotłowni dla wszystkich mieszkań, jak również ciepła woda zapewnia komfort mieszkania, jego ekonomię i bezpieczeństwo.<br /> <br /> Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji tuż obok Placu na Stawach, w bliskim sąsiedztwie Błoń, Bulwarów nad Wisłą, przystanków autobusowych, tramwajowych, sklepów, aptek, nowych kawiarni, restauracji, jednocześnie gwarantując ciszę bocznej ulicy i przyjemny 10-minutowy spacer do Rynku Głównego.<br /> <br /> Czynsz 2.500 złotych plus opłaty 500 zł (w tym internet, ryczałt za ciepłą i zimną wodę, MPO, sprzątanie klatki schodowej, winda). Dodatkowo koszt energii elektrycznej i ogrzewania. Jednorazowa kaucja 3.000 zł.

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates