zemio
← Back to listings
1 / 5

Trust signalsWorth checking

Description

Szukamy nowych najemców na nasze miejsce. Do wynajęcia (od 1 sierpnia) mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 60m2 w domu wolnostojącym na parterze(blisko pętli Czerwone Maki). <br /> Koszt najmu to 1800zł (bez dodatkowego czynszu) +media wg zużycia , które do tej pory wynosiły ok 400-500 latem przy 2 osobach, plus zimą około 500 za centralne ogrzewanie. Przy czym w najchłodniejszych miesiącach zimowych ostatniego sezonu całkowity koszt nie przekroczył kwoty 2700,- przy dwóch zamieszkujących osobach.<br /> Ogłoszenie jest kierowane do osób narodowości polskiej.<br /> Chętnych prosze o pozostawienie wiadomosci przez formularz olx.<br /> Prosze napisac kilka słów o sobie, kto chce mieszkać i jak dlugo, prosze tez o zostawienie nr. telefonu do kontaktu. <br /> Mieszkanie będzie wolne od 1 sierpnia. Na oglądanie umówimy sie z kazdym chętnym po ustaleniu dogodnego terminu. Zapraszamy do kontaktu.<br /> Niektóre sprzęty i meble sa naszą wlasnoscią i nie są przedmiotem ogłoszenia.

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates