zemio
← Back to listings
1 / 5

Trust signalsWorth checking

Description

Mieszkanie do wynajmu w Nowej Hucie na osiedlu Wysokim, 2 pietro, bez windy. Blok czteropietrowy. Przynalezna piwnica. Ciche zadrzewione osiedle. Blisko szkola i sklep. Bez posrednikow. Czynsz 780. Nie ma pieca gazowego w łazience. AGD i czesc mebli do dyspizycji. Brakuje tylko jednego lozka w jednym z pokoi. Dla studentow do podzialu lub pary idealne.<br /> Na nogach mozna dojsc do szpitala Rydygiera.<br /> Proszę o niezglaszanie rodzin z dziecmi.

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates