Description
Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na os. Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, jest po remoncie, odmalowane, w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.<br /> <br /> Łazienka po generalnym remoncie. Do dyspozycji balkon z kącikiem wypoczynkowym.<br /> <br /> Spokojna i zielona okolica. Bardzo blisko przystanek autobusowy, niedaleko przystanek tramwajowy. W pobliżu Biedronka oraz sklepy osiedlowe.<br /> <br /> Koszt najmu:• 2000 zł odstępnego• 800 zł czynszu administracyjnego• prąd i gaz według zużycia<br /> <br /> Internet w mieszkaniu w cenie najmu.<br /> <br /> Kaucja: 3500 zł.<br /> <br /> Preferowany najem dla osób bez dzieci i bez zwierząt.<br /> <br /> Umowa najmu okazjonalnego.<br /> <br /> Zapraszam do kontaktu.
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.