zemio
← Back to listings
1 / 3

Trust signalsVerified

Description

Mieszkanie na wynajem od 01.07<br /> Kawalerka w bloku blisko centrum<br /> Przystanek tramwajowy, autobusowy zaraz obok<br /> Blisko sklepy przychodnie usługi<br /> Mieszkanie ciche, dla osoby dbających o czystość. <br /> Czesciowo umeblowane<br /> Winda<br /> <br /> Zimą jest ciepło - ogrzewanie miejskie.<br /> <br /> 1700 zł złotych miesięcznie + opłaty administracyjno-eksploatacyjne, w wysokości 920 zł. <br /> W sumie: 2620 zł. <br /> Kaucja w wysokości 2000zł<br /> <br /> Jeśli nie odbiorę proszę o sms, oddzwonię.

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates