zemio
← Back to listings
1 / 6

Description

Hej, zwalniamy mieszkanie pod koniec czerwca. Od początku lipca można się wprowadzać.<br /> <br /> Wynajem do właścicielki 2900złotych<br /> czynsz ok 550 złotych<br /> prąd w zależności od zużycia (my płaciłyśmy ok 100złotych)<br /> <br /> Na wysposażeniu łózko, dwie zabudowane szafy, kanapa, stół, stolik kawowy, szafka rtv plus telewizor<br /> <br /> zmywarka, pralka, piekarnik, lodówka <br /> <br /> mieszkanie gotowe do wprowadzenia <br /> <br /> Możliwosc wynajęcia miejsca parkingowego w podziemnym garażu (200-250złotych msc)<br /> <br /> Małe zwierzęta są akceptowane, przystanek autobusowy około 6 minut na piechotę <br /> <br /> 1 km do sklepu lidl <br /> <br /> BEZPOŚREDNIO W BUDYNKU ŻABKA<br /> <br /> przed blokiem plac zabaw, dużo zieleni i ławek<br /> <br /> Balkon<br /> <br /> Po więcej informacji zapraszam na pv

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates