Description
Mieszkanie, Kraków, os. Centrum A, 2-pokojowe (44 m2) do wynajęcia od czerwca br. Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe (44 m2) przy os. Centrum A, w zabytkowej części dawnej Nowej Huty, przy pl. Centralnym im. Ronalda Reagana. Mieszkanie na III p., składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, dużego przedpokoju. Lokal w bloku zbudowanego z cegły w 1953 r., jest winda. Z większego pokoju widok na południe, w kierunku Łąk Nowohuckich, mniejszy pokój od strony północnej, na dziedziniec wewnętrzny. Wynajem mieszkania na dłuższy czas do 12 miesięcy, na zasadach najmu okazjonalnego, umowa potwierdzana przez notariusza. Mieszkanie jest ciche, jasne, umeblowane jak na zdjęciach, meblościanki z okresu PRL-u, pozostałe meble z IKEA. W kuchni wyposażenie w AGD (nowa kuchenka gazowa-elektryczna, nowa lodówka, zmywarka, czajnik elektryczny). W łazience jest kabina, wc, pralka, umywalka, lustro. Ogrzewanie i ciepła woda - MPEC. Mieszkanie znajduje się w centrum Nowej Huty, w części miasta dobrze skomunikowanej. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, średnie, plac zabaw, przychodnie, poczta, Nowohuckie Centrum Kultury, Muzeum Nowej Huty, szpital im. Żeromskiego, sklepy (Lidl, Rossmann) oraz punkty gastronomiczne. Bardzo dogodna lokalizacja, łatwy i szybki dojazd do centrum jak i w inne rejony Krakowa. W pobliżu przystanki MPK (tramwaj: nr 4, 10, 21, 22, 75 autobus: nr 149, 174, 662, 704). Parking publiczny, na ulicy. Czynsz najmu za mieszkanie plus czynsz administracyjny i media w kwocie 3000 zł. Kaucja w wysokości 3000 zł. Telefon: *** ** ** **. Nie jestem zainteresowany pośrednictwem w wynajmie. Oferta bezpośrednia. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.