Description
Do wynajęcia bardzo ładnie, widne i praktycznie urządzone mieszkanie 40m2: sypialnia, salon z dużą kuchnią, łazienka (z wanną i prysznicem), dodatkowo w mieszkaniu spiżarka (gdzie miesci się pralka i duze polki do prezchowywania) oraz bardzo duży balkon. 4 piętro (6 kondygnacja) - oczywiście jest winda. Z balkonu rozpościera się piękny widok na południe (przy dobrych warunkach pogodowych widać tatry). <br /> Mieszkanie mieści się minutę od przystanku tramwajowego na al. Jana Pawła II (przystanki: Czyżyny lub Stella Sawickiego, dużo linii tramwajowych i autobusowych) Blisko do AWF, PK, Specjalnej strefy ekonomicznej (Comarch, Podium, Heineken itp). Bardzo blisko park AWF / AKF, Park Lotników, kościół, sklep pod blokiem, a ciut dalej lidl oraz CH Carrefour, a z drugiej strony Market Point. Dojazd co dworca 15min tramwajem. <br /> Mieszkanie urządzone na wysoki standard. Pełne dobrej jakości wyposażenie - szafy, komody, łóżko w sypialni z bardzo dobrym materacem, rozkładany wygodny narożnik w salonie, sprzęt AGD i RTV (płyta i pikernik, duża lodówka z zamrażarką, pralka, mikrofala, żelazko + deska do prasowania, czajnik, radio z sufitowymi głośnikami w łazience, energooszczędne oświetlenie led). Prócz tego do dyspozycji są wszelkie przybory kuchenne, talerze, garnki oraz środki czystości, suszarka na pranie itp.) Na balkonie wiklinowe meble (stolik i 2 krzesła).<br /> Blok ma 7 pięter, wokół są domki jednorodzinne, więc jest cicho, bezpiecznie i spokojnie. W bloku można za darmo korzystać z rowerowni i wózkowni. Zamontowany monitoring w bloku i przed nim.<br /> Nie ma problemu z miejscami parkingowymi w okolicy, ale jeśli ktoś potrzebuje to dysponuję także miejscem parkingowym pod blokiem w garażu podziemnym. Prócz auta zmieści się tam także motocykl/skuter.<br /> <br /> Cena:<br /> 2900 wynajem + 750 zł czynsz ( w tym śmieci, zaliczki na wodę ciepłą, zimną, ogrzewanie, eksploatacja) + prąd (nie więcej niż 200zł przy 2 os). Łącznie miesięczna kwota nie powinna przekraczać 3850 zł. <br /> <br /> PS Mieszkanie urządzałam pod siebie (nie na najem), dlatego jest porządnie wykończone lepszymi materiałami. Teraz potrzebuje go jednak wynająć, więc zależy mi na utrzymujących czystość najemcach ;)<br /> <br /> Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia od 22 czerwca. <br /> W przestronnym salonie panuje jasna atmosfera dzięki dużym oknom. Z salonu jak rownież z pokoju obok mozna wyjsc na duży balkon, z którego rozpościera się piękny widok, niczym nie przysłonięty. Dodatkowo na balkonie zamontowana jest siatka prezciw gołębiom, a w sypialni jest duża komoda. Na zdjęciach nie widać również dużej szafy ktora jest w sypialni oraz drugiej która jest w przedpokoju. <br /> <br /> Jeśli chcesz mieszkać wygodnie, mieć blisko do tramwaju czy centrum, chcesz by sąsiedzi nie zagladali Ci w garnki, chcesz jeść śniadanie z widokiem na Tatry albo wykąpać się z muzyką w tle - to nie czekaj - zadzwoń w celu umówienia się na oględziny. (kto pierwszy ten lepszy - 10 dni czerwca mogę dać w gratisie ;)<br /> <br /> Pośrednikom dziękuję, proszę o kontakt tylko zainteresowane najmem osoby.
Duplicates
No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.