zemio
← Back to listings
1 / 10

Description

<p>Wynajem bez prowizji dla pośrednika. Pośrednikom dziękuję za składanie ofert.</p><p></p><p>Wynajmę nowoczesne, jasne, przestronne i ergonomiczne mieszkanie.</p><p></p><p>Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bloku z roku 2012 na ulicy gen. L. Okulickiego. Blok posiada windę, monitoring wizyjny, prywatny parking ze szlabanem oraz garaże podziemne. Ściany działowe bardzo grube - nie słychać sąsiadów. Pomimo bliskości dość ruchliwej ulicy, mieszkanie jest bardzo ciche – okna na przeciwległą stronę, dodatkowo sąsiednie bloki tworzą barierę akustyczną. Pomimo gęstej zabudowy, z okna widać pas zieleni, jest sporo przestrzeni.</p><p></p><p>Bardzo dobra lokalizacja dla aktywnych ludzi. W pobliżu dużo linii MPK i potrzebna infrastruktura, dodatkowo bardzo blisko do węzła S7, więc szybko można wyjechać z miasta. Jest gdzie spacerować, bo niedaleko jest zalew w Zesławicach. W bloku jest wentylacja mechaniczna - brak zaduchy i zapachu stęchlizny typowego dla wielkiej płyty i starego budownictwa opartego na wentylacji grawitacyjnej.</p><p> </p><p>W mieszkaniu zainstalowano wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe. Układ mebli, szafek, pomieszczeń czy oświetlenia zaprojektowany pod kątem ergonomii i wygody użytkowania – wszystko jest przemyślane przez projektanta.</p><p> </p><p>W dużym pokoju wydzielony przestronny aneks kuchenny, strefa relaksu oraz część do pracy z wygodnym biurkiem i fotelem. Kanapa w salonie rozkładana (z opcją spania).</p><p> </p><p>W małym pokoju wygodne łóżko małżeńskie oraz przestronna garderoba (w systemie otwartym, możliwość dostosowania do własnych potrzeb). </p><p> </p><p>Łazienka z pojemną zabudową oraz przestronną wanną z opcją prysznica.</p><p>Na przedpokoju dodatkowa szafa.</p><p>Balkon ogromny, bo liczy około 7m2, całe mieszkanie 42m2. </p><p> </p><p>AGD markowe, electrolux, bosch i gorenje, wysokiej klasy energetycznej (niskie rachunki za elektryczność). Na wyposażeniu mieszkania są wszystkie potrzebne rzeczy takie jak odkurzacz, deska do prasowania, żelazko, czajnik, sztućce, garnki itd. - gotowe do zamieszkania. Dodatkowo w suficie instalacja przygotowana pod projektor (uchwyt montażowy, zasilanie i kabel HDMI). </p><p> </p><p>Ogrzewanie systemowe, rozliczane na podstawie liczników ciepła (razem z ciepłą wodą użytkową). Nie ma gazu, w kuchni płyta indukcyjna.</p><p> </p><p>Ekspozycja okien południowa, przez cały dzień w mieszkaniu jest jasno, ale przy tym w letnie upały nie jest gorąco (nie potrzeba klimatyzacji). </p><p> </p><p>Komunikacja:</p><p>Przystanek Rondo Hipokratesa – 600m, 8min piechotą, linie: 9, 14, 16, 21, 52, 123, 125, 139, 163, 193, 50*********64.</p><p>Przystanek Fatimska – 150m, 1min piechotą, linie: 138, 182.</p><p> </p><p>Infrastruktura:</p><p>Szpital im. Rydygiera z całodobową opieką, POZ i poradnie specjalistyczne – 350m;</p><p>Biedronka, Poczta Polska, Pepco, Apteka, Żabka, Awiteks, Bar mleczny – 250m;</p><p>Kościół Rzymskokatolicki - 1km;</p><p>Sala Królestwa Świadków Jehowy – 170m;</p><p>KFC – 100m.</p><p>Lidl, Kaufland – 1,8km</p><p>W okolicy przyzwoite knajpki z jedzeniem, wszystkie w promieniu maksymalnie 900m.</p><p> </p><p>Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca garażowego w parkingu podziemnym oraz komórki lokatorskiej na dodatkowe "graty".</p><p> </p><p>Odstępne 3200 zł, dodatkowo płatny czynsz 550 zł (ryczałt do rozliczenia wg faktycznego zużycia mediów) i energia elektryczna wg licznika. Kaucja 5000 zł. </p><p> </p><p>Lokal dostępny od 1 lipca, umowa na 14 miesięcy. Dzwonić można 10:00 - 18:00.</p><p></p><p>Najem okazjonalny (warunek konieczny), koszty notarialne po stronie najemcy (w pobliżu niedrogi znajomy notariusz).</p><p> </p>

Duplicates

No duplicates detected — this looks like a single, unique listing.

Check for duplicates